تزریق فیلر لب در کلینیک رژوه

فرم و حجم لب‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی در زیبایی چهره بگذارد. تزریق فیلر لب یک روش زیبایی کاملا غیرتهاجمی برای زیباتر کردن فرم لب‌ها است. معمولا ماندگاری فیلر لب در انواع آن متفاوت است اما به طور حدودی می‌توان گفت فیلر از ۶ ماه الی ۱۸ ماه ماندگاری دارد.

فیلر لب چیست؟
فیلر لب دارای عوارض رایجی است که با گذشت زمان رفع خواهد شد. از عوارض تزریق فیلر می‌توان به کبودی و تورم اشاره کرد. اگر لب‌های کم حجم داشته باشید، فیلرلب می‌توان یک انتخاب عالی برای زیباتر کردن فرم لب‌هایتان باشد.

فیلر چیست؟

فیلر ترکیباتی موثر در راستای حجیم‌تر کردن نواحی صورت است که با جذب شدن در داخل پوست باعث پرحجم شدن آن می‌شود. است. فیلر صورت و فیلر لب از رایج‌ترین روش‌های زیبایی به شمار می‌رود.

انواع فیلر

 1. اسید هیالورونیک: این نوع فیلر حجم دهنده است و مطمئن ترین نوع فیلر است. زیرا اسید هالورونیک در بدن انسان وجود دارد و می توانید بدون استرس و نگرانی آنرا تزریق کنید چون باعث ایجاد حساسیت نمی شود. ژل لب پرفکتا حاوی اسید هیالورونیک، یکی از فیلرهای مناسب برای تزریق به لب و برجسته کردن آن است.
 2. کلسیم هیدروکسید: این نوع فیلر نیز در دسته حجم دهنده ها قرار دارد و عمدتا برای خطوط عمیق چین و چروک و زاویه سازی فک و صورت استفاده می شود و به عنوان سنگین ترین فیلر شناخته می شود.
 3. اسید پلی لاکتیک : بر خلاف فیلرهای دیگر، این فیلر تحریک کننده است و نتیجه را ۲هفته بعد از تزریق می توانید مشاهده کنید
 4. چربی: در این روش چربی از بدن فرد برداشته و پس از تغییرات و آماده سازی لازم، در قسمت های گونه، لب و … تزریق می شود و به دلیل دائمی بودن آن، پس از تزریق مجبورید با آن کنار بیایید.
 5. پلی متیل متاکریلات: این نوع فیلر نیز مانند فیلر چربی دائمی است.‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍

فیلر لب چیست؟

بسیاری از افراد بنابر دلایل ژنتیکی دارای لب‌های کوچک و کم حجمی هستند. تزریق فیلر یک روش بسیار موثر برای رفع این مشکل است. کسانی که نقصی در تقارن لب‌های خود دارند، می‌توانند از فیلر برای رفع این مشکل استفاده کنند. فیلرلب با افزایش حجم لب، آن را برجسته‌تر نشان می‌دهد. فیلرها انواع مختلفی دارند که در زیر با آن ها آشنا خواهید شد.

انواع فیلر لب

فیلر لب یک روش زیبایی برای افزایش حجم لب‌ها و پر کردن لب است. فیلرلب باعث می‌شود تا لب‌های شما زیبا و بزرگ دیده شوند. فیلرهای لب در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام دارای کاربردی است. در واقع فیلرها در ماندگاری با یکدیگر یکسان نیستند. از انواع رایج فیلر لب طبیعی حاوی اسید هیالورونیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فیلر لب الیاکسین: این ژل از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار بوده و می‌تواند یک انتخاب عالی برای فیلر لب باشد. ژل الیاکسین مناسب برای فیلر لب طبیعی است که این بدین معناست که با تزریق این نوع فیلر می‌توان علاوه بر حجم دادن به لب‌ها، طبیعی بودن آن را هم حفظ کرد.
 • ژل لب نورامیس: فیلرلب نورامیس نوعی فیلر مونوفازی است. این ژل دارای ترکیبات اسید هیالورونیک بوده که درصد بالایی از لیدوکائین را داراست؛ از این رو می‌تواند با درد کمتری در هنگام تزریق همراه باشد. ژل لب نورامیس ماندگاری بالایی دارد.
 • فیلر رووفیل: ابن نوع فیلرلب ریسک کمتری دارد. فیلر رووفیل ظاهری طبیعی به لب‌ها می‌بخشد و ماندگاری بالایی دارد.
 • ژل لب پرفکتا: ژل لب پرفکتا حاوی اسید هیالورونیک از بهترین فیلرهای تزریق لب است. البته از ژل پرفکتا برای فیلر خط لبخند ،گونه، زیر چشم و سایر نواحی صورت استفاده می‌شود.

مراقبت‌های بعد از فیلر لب

فیلر لب در راستای حجم دادن به لب‌ها و زیباتر کردن آنها کاربرد دارد. انجام مراقبت بعد از فیلرلب می‌تواند از بروز عوارض ناگوار بعد از فیلر لب جلوگیری نماید.

تزریق فیلر لب رعایت برخی نکات مراقبتی در ماندگاری فیلر بی‌تاثیر نیست. برخی از این نکات مراقبتی شامل موارد زیر است:

 1. لب شما بعد از تزریق ممکن است کمی متورم شده یا با کبودی لب مواجه شود. کبودی از عوارض رایج است؛ از این رو برای درمان آن از یخ استفاده کنید.
 2. برای ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از تزریق فیلرلب نباید به انجام ورزش‌های سنگین بپردازید. فشار خون بالا و بالا رفتن ضربان قلب در هنگام ورزش، باعث می‌شود تورم و کبودی لب بدتر شود.
 3. نوشیدن آب فراوان بعد از تزریق فیلر لب از نکات مراقبتی بسیار مهم است.
 4. از رفتن به استخر و یا حمام با آب داغ پرهیز نمایید.
 5. میوه‌ها و سبزیجات زیادی را مصرف نمایید.
 6. معمولا بعد از انجام فیلرلب نباید دارو و یا قرص‌های خاصی مصرف کنید. از مصرف قرص‌های رقیق کننده خون همچون ایبوپروفن پرهیز نمایید.
 7. تا یک هفته بهتر است از مصرف دخانیات و الکل پرهیز نمایید. الکل و سیگار باعث رقیق شدن خون می‌شود.
 8. برای کاهش درد فیلرلب می‌توانید ماساژ لب انجام دهید. اما از وارد کردن فشار بر روی لب خودداری نمایید. البته اگر ماساژ لب را اصولی انجام ندهید باعث ایجاد تاثیر منفی در مدل فیلر لب خواهد شد.

قیمت فیلر لب

فاکتورها و عوامل بسیاری در کاهش و یا افزایش هزینه فیلرلب تاثیرگذارند. قیمت فیلر لب در حال حاظر از قیمت فیلر لب ۱۴۰۰ بالاتر است. هزینه فیلر بر اساس میزان سی سی ژل تزریقی برای حجم دادن به لب برآورد می‌شود. این هزینه  به عوامل زیر بستگی دارد:

 1. تخصص پزشک
 2. کلینیک زیبایی مورد نظر
 3. نوع فیلر و یا نوع برند آن
 4. میزان ماندگاری فیلر
 5. حجم فیلر تزریق شده

عوارض فیلر چیست؟

تزریق فیلر لب همانند سایر روش‌های درمانی و زیبایی دارای برخی عوارض است البته این عوارض بسیار رایج و نادر هستند و بعد از گذشت مدت زمانی رفع خواهند شد. از عوارض فیلرلب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کبودی و یا تورم از رایج‌ترین عوارض فیلر است.
 • توده یا برآمدگی
 • عدم تقارن لب
 • حساسیت یا آلرژی
 • پوسته پوسته شدن
 • ایجاد جوش از عوارض فیلر صورت است اما ممکن است در هنگام تزریق فیلر برای لب نیز با آن مواجه شوید.
 • ایجاد زخم یا خارش

ماندگاری فیلر لب

ماندگاری فیلرلب بستگی به عوامل زیادی دارد. برای مثال نوع ژل تزریقی در ماندگاری فیلر تاثیر دارد. به طور معمول میزان ماندگاری فیلرهای هیالورونیک از 6 ماه الی 18 ماه است. بعد از اتمام زمان ماندگاری، فیلر به تدریج اثر خود را از دست داده و فرم و حجم لب‌ها به حالت اولیه تغییر می‌کند.

فیلر لب
برخی از فیلرهای هیالورونیک ماندگاری بالای 2 سال دارند. ماندگاری فیلر صورت در نواحی مانند گونه بیشتر از فیلر برای لب‌ها است.

سوالات متداول در مورد فیلرلب

 • خوش فرم ترین فیلرلب کدام است؟ فیلر حاوی هیالورونیک اسید برند ژویدرم و استایلج
 • بهترین روش از بین بردن فیلر چیست؟ استفاده از هیالاز آنزیم می باشد.
سخن پایانی

برای جلوگیری از عوارض تزریق فیلر لب حتما به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید.

کلینیک زیبایی رِژُوِه با مدیریت خسرو جمشیدیان تمامی خدمات تخصصی پوست و مو شامل لیزر، تزریق ژل، بوتاکس، هایفو تراپی، پلاژن تراپی، فیشیال صورت، هیدروفیشال، هیدرودرمی، مزوتراپی، تزریق فیلر، سابسیژن، پی آر پی، کاشت مو ، پاک کردن تتو، درمان تعریق زیر بغل و درمان اگزما ارائه می‌دهد. کلینیک زیبایی رِژُوِه با جدیدترین تکنولوژی و متد روز دنیا یکی از مجهزترین کلینیک های زیبایی در سطح ایران است. برای گرفتن نوبت و یا مشاوره می‌توانید به سایت و اینستاگرام مربوطه مراجعه نمایید. با مجموعه زیبایی رِژُوِه، جوانی را تجربه کنید.

<div id=”45294766188″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.aparat.com/embed/2fMVX?data[rnddiv]=45294766188&data[responsive]=yes&recom=self”></script></div>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید