تزریق فیلر بینی در کلینیک رژوه

تزریق فیلر در نواحی صورت به خصوص در بینی یک روش درمانی زیبایی غیرتهاجمی است. شما می‌توانید با این روش بدون درد و خونریزی فرم بینی خود را اصلاح کنید. فیلر بینی تاثیر بسزایی در زیباتر شدن فرم بینی می‌گذارد.

فیلر بینیفیلرها مزایای بسیاری و در انواع مختلفی وجود دارند. ماندگاری فیلر دماغ برابر با 10 ماه الی یک سال است. البته انجام مراقبت‌های لازم بعد از تزریق در افزایش ماندگاری آن تاثیر بسزایی می‌گذارد.


فیلر چیست؟

فیلرها موادی هستند که با روش تزریق کردن وارد پوست می‌شوند و برای رفع تورفتگی‌های نواحی صورت همچون بینی، رفع جای جوش و یا شادابی پوست صورت استفاده می‌شود. بسیاری از افراد فیلر را با عنوان پر کردن صورت می‌شناسند. فیلر ها انواع مختلفی دارند که در زیر با انواع آن ها آشنا خواهید شد.

انواع فیلر

 1. اسید هیالورونیک: این نوع فیلر حجم دهنده است و مطمئن ترین نوع فیلر است زیرا اسید هالورونیک در بدن انسان وجود دارد و می توانید بدون استرس و نگرانی آنرا تزریق کنید چون باعث ایجاد حساسیت نمی شود.
 2. کلسیم هیدروکسید: این نوع فیلر نیز در دسته حجم دهنده ها قرار دارد و عمدتا برای خطوط عمیق چین و چروک و زاویه سازی فک و صورت استفاده می شود و به عنوان سنگین ترین فیلر شناخته می شود.
 3. اسید پلی لاکتیک : بر خلاف فیلرهای دیگر، این فیلر تحریک کننده است و نتیجه را ۲هفته بعد از تزریق می توانید مشاهده کنید
 4. چربی: در این روش چربی از بدن فرد برداشته و پس از تغییرات و آماده سازی لازم، در قسمت های گونه،چانه، بینی، لب و … تزریق می شود و به دلیل دائمی بودن آن، پس از تزریق مجبورید با آن کنار بیایید.
 5. پلی متیل متاکریلات: این نوع فیلر نیز مانند فیلر چربی دائمی است.‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍

کاربردهای فیلر صورت

فیلر صورت برای رفع چین و چروک پوستی، رفع جای جوش، درمان افتادگی و شل شدگی پوست تاثیر بسزایی دارد. تزریق فیلر در نواحی پوست صورت باعث جوانسازی پوست می‌شود.

فیلر بینی چیست؟بدون تردید بسیاری از افراد نگران عوارض تزریق فیلر هستند. عوارض فیلر صورت بسیار رایج بوده و با گذشت زمان رفع خواهد شد. ماندگاری فیلر صورت برابر با ۶ الی ۱۰ ماه است؛ اما انجام مراقبت‌های لازم باعث افزایش ماندگاری فیلر می‌گردد. از کاربردهای فیلر صورت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رفع خطوط روی صورت
 • جوانسازی
 • بهبود تقارن در اجزای صورت ماندد بینی
 • صاف کردن چین و چروک اطراف چانه
 • بازگردانی حجم از دست رفته گونه‌ها
 • حجم‌دهی
 • برجسته کردن لب

فیلر بینی چیست؟

nose filler یک روش بدون نیاز به جراحی برای زیباتر کردن فرم بینی است. در این روش دیگر نیازی به دوره نقاهت طولانی و تحمل درد و جراحی نیست. فیلربینی با تزریق بر روی نواحی بینی باعث درست شدن فرم آن می‌شود.

این روش برای بالا بردن نوک بینی، درست کردن ایجاد تقارن، برجسته کردن نوک بینی و رفع نواقص بینی تاثیر بسزایی دارد. البته لازم به ذکر است که تزریق فیلر بینی دائمی نبوده و بعد از اتمام دوره ماندگاری اثر فیلر از بین می‌رود. ماندگاری فیلر برای بینی معمولا از ۱۰ الی ۱۲ ماه است. هزینه فیلر دماغ با توجه به کاربردهای آن، بسیار مناسب و مقرون‌ به ‌صرفه‌تر از جراحی بینی است.

عوارض فیلر بینی چیست؟

فیلر همانند سایر روش‌های زیبایی با توجه به کاربرد و مزایای بسیار، عوارضی را نیز به همراه دارد. انجام مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر صورت می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات و عوارض پیشگیری کند. از عوارض تزریق فیلر بینی و یا عوارض فیلر صورت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عفونت به عنوان رایج‌ترین عارضه فیلر دماغ
 • برآمدگی در اطراف ناحیه تزریق فیلر
 • انسداد برخی بافت‌ها
 • قرمزی ناحیه تزریق فیلر
 • تورم و کبودی
 • خونریزی

آیا فیلر بینی را کوچک می‌کند؟

آیا فیلر بینی را کوچک می‌کند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت فیلر هیچ تاثیری در کوچک شدن بینی نگذاشته و حتی به عنوان حجم دهنده‌ای برای بینی شهرت دارد. فیلر دماغ مناسب برای حل کردن برآمدگی بینی است.

در واقع با تزریق فیلر تنها مشکلات برآمدگی و تقارن بینی شما برطرف شده و تاثیری در کوچک‌تر کردن حجم بینی نخواهد داشت. از این روش می‌توان بدون نیاز به جراحی اقدام به برجسته کردن و یا بالا بردن نوک بینی کرد تا در کل فرم بینی زیباتر شود.

فیلر بینی استخوانی

در حقیقت روش زیبایی فیلر بینی، تنها برای صاف کردن فرم بینی، درست کردن برآمدگی آن و یا ایجاد تقارن در بینی کاربرد دارد. از فیلر دماغ می‌توانید برای انواع بینی استخوانی استفاده کنید. فیلر دماغ معمولا در بالای بینی برای صاف شدن بینی، تزریق می‌شود. معمولا افرادی که بینی استخوانی دارند کاندیدهای مناسبی برای انجام این روش زیبایی هستند. فیلر برای بینی‌های افتاده و استخوانی گزینه بسیار مناسبی است.

فیلر بینی برای بینی گوشتی

این نکته را در نظر بگیرید که این nose filler برای کوچک کردن حجم بینی گوشی بی‌تاثیر است. فیلر برای کوچک کردن پره بینی مناسب نیست.  انجام فیلر بینی گوشتی ممکن است باعث افزایش حجم پره‌های دماغ گردد. بدون تردید فیلر باعث حجیم‌تر شدن ناحیه تزریق می‌شود، پس بهتر است از فیلر دماغ برای بینی گوشتی استفاده نکنید.

ماندگاری فیلر بینی چقدر است؟

تزریق فیلر دماغ یک روش غیرتهاجمی و بدون نیاز به جراحی بوده که می‌تواند تاثیر فوق‌العاده در زیبایی فرم دماغ بگذارد. برای انجام فرآیند تزریق فیلر، مدت زمان ۱۰ الی ۲۰ دقیقه به طول می‌انجامد. بنا به نظر متخصصین، ماندگاری nose filler برابر با ۱۰ ماه الی یک سال است.

ماندگاری فیلر بینیتجزیه فیلر دماغ به صورت تدریجی بوده و با اتمام زمان ماندگاری اثر خود را از دست می‌دهد. انجام نکات مراقبتی بعد تزریق فیلر دماغ در افزایش ماندگاری آن بی‌تاثیر نیست.

هزینه فیلر بینی

فاکتورها و عوامل بسیاری در قیمت فیلر دماغ تاثیرگذار هستند. برای مثال نوع بینی شما و مشکل آن در هزینه فیلر تاثیر می‌گذارد. فیلر موادی است که در لایه داخلی پوست نواحی مختلف بینی تزریق می‌شود؛ در نتیجه حجم فیلر مورد استفاده برای بینی در هزینه فیلر بینی بی‌تاثیر نیست. با توجه به عواملی همچون نوع کلینیک، موقعیت جغرافیایی، تخصص پزشک، نوع، برند، اندازه فیلر، مشکل بینی و… می‌توانید قیمت فیلر دماغ را محاسبه نمایید.

سخن پایانی

فیلر یک عامل موثر برای حجم دادن به نواحی مختلف صورت مانند بینی می باشد. عوارض فیلر را قبل انجام آن در نظر بگیرید. عوارض فیلر بینی بسیار رایج بوده و به مرور زمان رفع خواهد شد؛ از این رو جای نگرانی نیست. انتخاب کلینیک معتبر می‌تواند از بروز برخی مشکلات جلوگیری کند.

کلینیک زیبایی رِژُوِه با مدیریت خسرو جمشیدیان تمامی خدمات تخصصی پوست و مو شامل لیزر، تزریق ژل، بوتاکس، هایفو تراپی، پلاژن تراپی، فیشیال صورت، هیدروفیشال، هیدرودرمی، مزوتراپی، تزریق فیلر، سابسیژن، پی آر پی، کاشت مو ، پاک کردن تتو، درمان تعریق زیر بغل و درمان اگزما ارائه می‌دهد. کلینیک زیبایی رِژُوِه با جدیدترین تکنولوژی و متد روز دنیا یکی از مجهزترین کلینیک های زیبایی در سطح ایران است. برای گرفتن نوبت و یا مشاوره می‌توانید به سایت و اینستاگرام مربوطه مراجعه نمایید. با مجموعه زیبایی رِژُوِه، جوانی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید