تزریق مزوژل در کلینیک رژوه

مزوژل یک روش درمانی مدرن برای انواع مشکلات پوستی است. از انواع مزو ژل می‌توان به مزوژل پروسترولین، جالپرو و یا پروفایلو اشاره کرد. در واقع تمامی این روش‌ها در راستای تحقق اهدافی در زمینه رفع مشکلات پوستی کاربرد دارند.

مزوژل چیست؟
ماندگاری انواع مزو ژل از 6 الی 9 ماه است اما در حالت کلی عوامل بسیاری در افزایش ماندگاری آن تاثیرگذار هستند. برای آشنایی با انواع ژل‌ها در این روش درمانی، قیمت مزوژل و کاربردهای آن با ما همراه باشید.

مزو ژل چیست؟

مزوژل یک روش درمانی مدرن برای رفع برخی از مشکلات پوستی است. از مزو ژل برای تحقق اهداف مختلفی همچون جوانسازی پوست ، بازسازی پوست، رفع چین و چروک، چربی‌سوزی، آبرسانی عمیق پوست، رفع تیرگی، لیفت و یا سفتی پوست ، بهبود خاصیت کشسانی پوست، درمان شل شدگی پوست صورت استفاده می‌شود. این روش درمانی در طی جلسات متعدد انجام می‌شود. از این رو برای دریافت نتیجه بهتر باید جلسات آن را به صورت منظم انجام دهید.

در این روش درمانی از مواد معدنی همچون آنتی اکسیدان، کوآنزیم‌ها، هیالورونیک اسید، اسید آمینه، پیتیدها و سایر مواد ویتامینه استفاده می‌شود. این ترکیبات باعث شادابی پوست می‌گردد. مزو ژل تنها محدود به پوست صورت نیست بلکه از آن برای درمان تیرگی و چین و چروک بخش‌های مختلفی همچون زیربغل، شکم، سرشانه، قسمت داخلی ران و یا گردن استفاده می‌شود.

انواع مزوژل

مزوژل انواع مختلفی دارد. از انواع آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مزوژل پروسترولین
 • مزوژل جالپرو
 • مزوژل پروفایلو

مزوژل پروفایلو

پروفایلو Profhilo یک ژل قوی بر پایه هیالورونیک اسید بوده که توسط شرکت IBSA NORDIC ساخته شده است. Profhilo یک روش جدید، غیرتهاجمی و پر کاربرد برای تحریک کالاژن سازی و جوان سازی سلول های پوستی می باشد. این روش چروک ها را در عمق پوست درمان می کند و مناسب افرادی است که سن بالای ۳۰ سال دارند. سازمان غذا و دارو آمریکا FDA تزریق مزو ژل را برای بیمارانی که نقص سیستم ایمنی دارند، منع کرده است.

بعد از جلسه اول پوست شفاف تر، خشکی و هیدراته‌شدن پوست کمتر خواهد شد. در جلسه بعدی پوست شفاف تر و چین و چروک از بین خواهد شد. برای هر جلسه درمان حدودا ۲ سی سی نیاز است. این جلسات بدون نیاز به بیهوشی و حدودا در عرض نیم ساعت انجام خواهد شد.

مزوژل پروسترولین

پروسترولین یک ژل بر پایه هیالورونیک اسید بوده. هیالورونیک اسید نوعی قند بوده که در بدن ما به طور طبیعی در وجود دارد. با افزایش سن مقدار این قند در بدن کم خواهد شد. تزریق پروسترولین به افزایش ساخت هیالورونیک اسید کمک خواهد کرد.

مزوژل جالپرو 

قطعا برای شما نیز سوال است که جالپرو چیست؟ در پاسخ این سوال می‌توان گفت ژل جالپرو یکی از برندهای بسیار معروف برای روش درمانی مزوژل محسوب می‌شود. جالپرو کاربردهای فراوانی را در راستای بهبود سلامت پوست و یا رفع و درمان مشکلات پوستی به همراه دارد.

آبرسان جالپرو دو نوع آبی و صورتی دارد. در جالپرو صورتی، ژلی با ترکیبات مواد مغذی و معدنی در لایه سطحی پوست تزریق می‌شود که جذب بسیار بالایی دارد. این روش درمانی برای رفع چین و چروک، درمان خطوط روی گردن، رفع تیرگی، درمان پوسته پوسته شدن و شادابی پوست بسیار موثر است. قیمت مزوژل جالپرو به عوامل زیادی بستگی دارد اما به صورت کلی باید گفت که قیمت آن با توجه به ماندگاری بالای مزو ژل، بسیار مناسب است.


ماندگاری مزوژل جالپرو در کلینیک زیبایی رژوه

ماندگاری مزوژل به عوامل بسیاری بستگی دارد. بدون تردید نوع بافت پوست در همه افراد یکسان نیست. به همین دلیل ماندگاری آن می‌تواند، متغیر باشد؛ اما به طور کلی مزو ژل ماندگاری بین 6 الی 9 ماه دارد و بعد از گذشت آن، به تدریج کارایی و اثر خود را از دست خواهد داد.

مزوژل جالپرو
برای افزایش ماندگاری آن بایستی تمامی جلسات را به صورت منظم انجام دهید تا نتیجه مطلوبی دریافت نمایید. البته ماندگاری این روش به نوع ژل تزریق شده در کلینیک زیبایی نیز بستگی دارد. انواع مزوژل و ماندگاری آنها به شرح زیر است:

 • ماندگاری مزو ژل جالپرو: حداکثر تا 6 ماه
 • ماندگاری مزوژل پروسترولین: 6 الی 9 ماه
 • ماندگاری مزو ژل پروفایلو: 6 الی 9 ماه

مزوژل زیر چشم

مزوژل زیر چشم یک روش درمانی برای انواع مشکلات همچون چین و چروک اطراف چشم، تیرگی زیر چشم، درمان شل شدگی پوست زیر چشم و… است. این مشکلات به دلایل مختلفی همچون افزایش سن، آلودگی محیطی و یا اختلالات هورمونی رخ می‌دهد. ماندگاری مزو ژل زیر چشم حداکثر تا 12 ماه خواهد بود؛ اما ماندگاری آن تحت تاثیر برخی عوامل می‌تواند افزایش یابد. از عوامل موثر در ماندگاری آن می‌توان به نوع مزوژل، نوع پوست، نحوه تزریق و یا نکات مراقبتی آن اشاره کرد.

عوارض مزوژل زیر چشم

پوست زیر چشم بسیار حساس و ظریف است؛ از این رو انجام مزو ژل می‌تواند باعث بروز عوارضی در آن گردد. البته این عوارض برای مدت زمان کوتاهی بوده که به مرور زمان رفع خواهد شد. از عوارض مزوژل زیر چشم می‌توان به التهاب و یا حساسیت پوستی، کبودی و یا ورم پوست اطراف چشم، احساس خارش و کمی سردرد اشاره کرد.

عوارض مزوژل صورت

مزو ژل با توجه به کاربردهای فراوان، عوارضی را نیز به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است که این عوارض می‌تواند به مرور زمان رفع شود. عوارض مزوژل صورت در تمامی انواع آن یکسان است برای مثال از عوارض جالپرو می‌توان به ورم و کبودی اشاره کرد که در تمامی انواع آن به صورت موقت رخ خواهد داد.

مزوژل
از عوارض مزوژل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کبودی و تورم یا التهاب پوست
 • سرخ شدن پوست
 • احساس خارش در ناحیه مورد نظر
 • قرمز شدن محل تزریق برای زمان کوتاهی

کاربرد مزوژل در کلینیک زیبایی رژوه

مزو ژل کاربرد فراوانی برای بهبود سلامت پوست دارد. با این روش می‌توانید بسیاری از مشکلات پوستی و عیوب روی صورت را از بین ببرید. با انجام دادن مزو ژل، چین و چروک‌های روی پوست و تیرگی زیر چشم درمان می‌شود. همچنین این روش تاثیر بسزایی در شادابی و آبرسانی پوست صورت می‌گذارد. از سایر کاربردهای مزو ژل برای زیبایی پوست صورت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رفع خستگی و کدورت پوست
 • درمان جوش و جای جوش
 • احیای پوست
 • سفت شدن پوست‌های شل صورت
 • جوانسازی پوست صورت
 • از بین بردن تورم و پف چشم
 • تغذیه و آبرسانی پوست صورت
 • از بین بردن لکه‌های تیره صورت
 • بهبود خاصیت کشسانی و ارتجاعی پوست
 • رفع چین و چروک

قیمت مزوژل جالپرو

همانطور که می‌دانید بنا بر دلایلی همچون متغییر شدن هزینه‌ها و سایر موارد نمی‌توان رقم دقیقی برای قیمت مزو ژل جالپرو بیان کرد. مزوژل با توجه به ماندگاری بالا و کاربردهای فراوانی را برای پوست دارد، از قیمت مناسبی برخوردار است.

عوامل بسیاری می‌تواند بر کاهش و یا افزایش قیمت آن تاثیرگذار باشد. از عوامل تاثیرگذار بر قیمت مزو ژل می‌توان به تعداد جلسات انجام آن، نوع و میزان مزوژل تزریق شده، تخصص پزشک، ناحیه مورد نظر و… اشاره کرد.

سخن آخر

مزوژل در انواع مزوژل جالپرو، پروسترولین یا پروفایلو برای جوانسازی و بازسازی، رفع چین و چروک، چربی‌سوزی، آبرسانی عمیق، رفع تیرگی و بهبود خاصیت کشسانی پوست استفاده می‌شود.

کلینیک زیبایی رِژُوِه با مدیریت خسرو جمشیدیان تمامی خدمات تخصصی پوست و مو شامل لیزر، تزریق ژل، بوتاکس، هایفو تراپی، پلاژن تراپی، فیشیال صورت، هیدروفیشال، هیدرودرمی، مزوتراپی، تزریق فیلر، سابسیژن، پی آر پی، کاشت مو ، پاک کردن تتو، درمان تعریق زیر بغل و درمان اگزما ارائه می‌دهد. کلینیک زیبایی رِژُوِه با جدیدترین تکنولوژی و متد روز دنیا یکی از مجهزترین کلینیک های زیبایی در سطح ایران است. برای گرفتن نوبت و یا مشاوره به سایت و اینستاگرام مربوطه مراجعه نمایید. با مجموعه زیبایی رِژُوِه، جوانی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید